Penzion
Modrokamenná bouda

škola v přírodě Ubytování pro školy v přírodě škola v přírodě

Užitečné odkazy ubytování a aktivity pro děti

Pomůžeme Vám získat více času na zábavu s dětmi (ne jen učení). Připravujeme děti do školy. Doučování je řešeno individulání i skupinovou výukou, pomáháme s domácími úkoly. Postup krok za krokem. Příprava dětí do školy probíhá individuálně i ve skupinách. O prázdninách připravujeme pro děti také výtvarné aktivity.

TK Orel Telnice - jeden z největších a nejúspěšnějších tanečních klubů v současnoti rozšiřuje své řady a nabízí taneční kroužek pro děti od 6 do 12 let.. Děti se naučí nové taneční styly, správné držení těla, vnímat rytmus, prostorové vnímání a objeví kouzlo tance.

Ubytování Brno - Hotel Avanti nabízí pohodlné ubytování v blízkosti městského centra až pro 200 osob. Konferenční prostory, salonky na pořádání kongresů, prezentací, seminářů, plesů a jiných společenských akcí. ONLINE rezervace

Eurovíkendy - levně a bezpečně do celého světa s EuroVíkend.cz

Letenky levně, rychle, pohodlně na Pilotka.cz

Hotel Jičín - Hotel Paříž v Jičíně

Lyžování na Slovensku doporučuje VisitSlovakia.com

Kurzy angličtiny (v jazykové škole EMPIRE)

Jazykové kurzy - odborníkem snadno a rychle s Doporuci.cz

Ubytování v Koutech nad Desnou v roubenkách Annaberg se Vám bude líbit.

Nově zrekonstruovaný penzion Janoštík – ubytování v Rožnově pod Radhoštěm.

Na webu Univerzita online jsou výborné přednášky z vysokých škol a univerzit na různá témata. Podniková ekonomika firmy je jedním z témat, jejích přednášky jsou zpracované na jedničku. A k podnikové ekonomice se dobře hodí i Právo, jehož znalosti jsou v dnešní ekonomické praxi nepostradatelné. Je to právě právo, management nebo personalistika, které mají na stránkách univerzity nejlepší zastoupení. Přečíst si zde o nich můžete desítky přednášek.

Rozhodli jste se najít sportovní centra ve vašem městě a nevíte si rady? Zavítejte na SportCentral.cz. Mladý tým vývojářů kdysi řešil, kam si zajít na tenis v Plzni a ani po několika hodinách hledání nedokázal najít všechna sportoviště ve svém městě. A tak vznikl ojedinělý projekt sportovního katalogu, jehož cílem je dostat na jedno místo všechna sportovní centra. Ty je možné vyhledat podle zadaného sportu (např. tenis nebo squash) a místa (Praha, Brno, Ostrava, Plzeň), dále si uživatel může vybrat sportovní zařízení podle různých parametrů. Najít tenis v Plzni už nikdy nebude tak obtížné jako dříve.

Ubytování, restaurace a volný čas s dětmi - Specialista na ubytování, restaurace a dovolenou v ČR pro rodiny s dětmi

Největší adresář hlídání dětí nabízí nejen aktualizovaný přehled agentur spolu s kontakty, ale najdete zde i mateřská centra, miniškolky a minijesle.

Tipy na výlety s dětmi - najdete zde tipy na pěší a cyklovýlety

V našem penzionu Nabízíme kvalitní a pohodlné Ubytování Brno v moderně rekonstruovaných pokojích.

Apartmán u Mumlavských vodopádů - ubytování v Harrachově, Krkonoších

Ubytování Český Krumlov - Rodinný penzion Jan se stylově vybavenými pokoji

Ubytování Krkonoše - 3 podkrovní apartmány v Jestřábí v Krkonoších 100 m od sjezdovky

Byty Tábor - Planá nad Lužnicí - moderní a kvalitní bydlení na okraji města Planá nad Lužnicí

Luxusní nemovitosti v zahraničí ke koupi a k pronájmu od společnosti Coolbergen Consulting

Pension Český Krumlov, ubytování Český Krumlov - ubytování v centru města

Hotel a ubytovna nabízí levné a kvalitní ubytování v Kralupech nad Vltavou pro dlouhodobé i krátkodobé ubytování firemních i soukromých klientů

Penzion U Fanouše je vhodný proubytování turistů, cykloturistů, lyžařů.... i rodin s dětmi. Poskytujeme také levné ubytování pro firmy.

Dřevostavby a nízkoenergetické domy, dřevostavby na klíč od stavební firmy Staing s.r.o.

Lesamontero – rekonstrukce domů OKAL . Provádíme zejména rekonstrukce domů OKAL, celkovou revitalizaci rodinných domů a montáže dřevostaveb na klíč..